Wiadomości
Mężczyzna zaatakowany maczetą niedaleko szkoły w Walsall
Nastolatek został aresztowany po tym, jak mężczyzna został „napadnięty” przez trzyosobowy gang i „zaatakowany maczetą” w Walsall.

38-letni mężczyzna został ranny w „ukierunkowanym ataku”, który miał miejsce na Croft Street około godziny 4.30 rano (24 stycznia), podała policja.
Mężczyzna, który doznał potencjalnie poważnych obrażeń, został przewieziony do szpitala w celu dalszego leczenia.
17-letni mężczyzna został później aresztowany pod zarzutem zranienia.
Pozostaje on w areszcie policyjnym, a funkcjonariusze próbują zidentyfikować inne zaangażowane osoby.
Rzecznik policji w West Midlands powiedział: „Aresztowaliśmy nastolatka w związku z atakiem maczetą na mężczyznę w Walsall we wczesnych godzinach porannych”.
„Stało się to na Croft Street około 4.30 rano. Uważamy, że był to atak ukierunkowany i że 38-latek został napadnięty przez trzech mężczyzn…”
Po zajściu kordon policyjny i furgonetka zablokowały część Croft Street niedaleko szkoły Croft Academy.
Szkoła jest otwarta jak zwykle, a policjant znajdujący się na miejscu zdarzenia eskortuje każdego, kto potrzebuje dotrzeć do szkoły.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
- 11 zmian finansowych i DWP w listopadzie 2025 roku w Wielkiej Brytanii, …
- Wielka Brytania: HMRC wstrzymało benefity dla 23,5 tys. rodzin przez błę…
- Wielka Brytania umorzy długi za energię setkom tysięcy osób na benefitac…
- DVLA wydaje pilne ostrzeżenie dla kierowców w Wielkiej Brytanii. Grozi i…
- Wielka Brytania: łatwy sposób, by zyskać nawet 20 GBP zniżki na cotygodn…
- Miliony kierowców w Wielkiej Brytanii mogą otrzymać nawet po 700 GBP ods…
- Rzadka moneta 50p sprzedana za 322,88 GBP. 645 razy więcej niż jej warto…
 
  
 







