Wiadomości
Najwięcej zgonów z powodu Covid-19 od lutego, ale liczba zakażeń w UK spada
Już 4 razy w ciągu ostatnich dwóch tygodni, by liczba nowych zgonów przekroczyła 300 i są to jedyne cztery takie przypadki od początku marca zeszłego roku.
Liczba nowych zakażeń natomiast spadła i w ciągu doby odnotowano ich 120 821, co daje nadzieję, że szczyt fali wywołanej wariantem Omikron koronawirusa minął.
Dzisiejsza liczba zakażeń jest najniższą od 27 grudnia. Spadła również łączna liczba zakażeń z minionych siedmiu dni w porównaniu z poprzednimi siedmioma.
Dla porównania we wtorek w zeszłym tygodniu odnotowano 218 724 nowych zakażeń i 49 zgonami.
Wykryto ich łącznie 1,1 mln, czyli o 13,1 proc. mniej niż w poprzednim takim okresie.
Niestety ciągle jednak rośnie liczba pacjentów w szpitalach — w poniedziałek było ich 19,8 tys., czyli najwięcej od połowy lutego zeszłego roku.
Od początku pandemii w Wielkiej Brytanii stwierdzono już 14,7 mln zakażeń, z powodu których zmarło 150 609 osób.
Pod względem zakażeń Wielka Brytania zajmuj czwarte miejsce na świecie, jeśli chodzi o liczbę zgonów – siódme.
Gorące Tematy
Masło za 9 GBP, ser i steki zabezpieczane przed kradzieżą w UK
Samolot easyJet eskortowany przez myśliwiec z powodu obaw o „bezpieczeńs…
Kupony o wartości do 210 GBP do supermarketów w UK. 6 miejsc, gdzie możn…
Ojciec dwójki dzieci, który zostawił żonę dla Ukrainki, ujawnił, że zo…
Mężczyzna walczy o życie po ataku w Pype Hayes Park w Erdington
Boksy reklamowe

Smart Accidents
Zapraszamy do naszego biura pod adresem 294 - 310 High Street, West...
Global Centre
Doradztwo i uslugi na profesjonalnym poziomie.
Nowakowski - Zakłady Pogr..
Zajmujemy sie usługami pogrzebowymi na terenie Wielkiej Brytanii
Kursy Na Wózki Widłowe I Cpc
UPRAWNIENIA WÓZKI WIDŁOWE i CPC Po polsku Szkolenia Akredytacja...