Wiadomości
Ryanair ogłosił nową trasę z Wielkiej Brytanii do Polski
Ryanair szykuje kolejne nowości, które pojawią się w przyszłorocznej siatce lotów.
Ryanair szykuje kolejne nowości, które pojawią się w przyszłorocznej siatce lotów.
Jak wynika z systemu rezerwacji tanich linii lotniczych, pod koniec marca wystartuje połączenie z Lublina do Londynu (lotnisko Luton).
Loty z Lublina do Luton rozpoczną się 27 marca. Bilety są już dostępne w sprzedaży.
Rejsy na tej trasie mają być realizowane aż 5 razy w tygodniu – w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele.
Lot będzie trwać około 2 godzin i 35 minut.
Ostatnio Ryanair zapowiedział, że od kwietnia przyszłego roku będzie obsługiwał 130 lotów tygodniowo do 31 europejskich miejsc z lotniska East Midlands.
Ruch tanich linii lotniczych zamieni to regionalne lotnisko w jeden z głównych węzłów lotniczych w Wielkiej Brytanii.
Mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogą teraz zarezerwować letnie wakacje w europejskich miejscach, takich jak Alicante, Barcelona, Lanzarote, Malaga, Majorka, Rodos i Teneryfa.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Mandaty za nadmierną prędkość w Wielkiej Brytanii mogą zostać unieważnio…

Wielka Brytania: klienci OVO Energy dostaną nawet 400 funtów odszkodowan…

Czterodniowy tydzień pracy w Wielkiej Brytanii z pełnym wynagrodzeniem. …

Kolejne brytyjskie lotnisko znosi limit 100 ml na płyny po latach opóźni…

Wielka Brytania: duży dostawca energii rozdaje 16 godzin darmowego prądu

Wielka Brytania: Pierwsi migranci trafili do dawnej bazy wojskowej w Cro…

Ranking 20 największych miast Wielkiej Brytanii. Które są najlepsze dla …
