Wiadomości
Szkoła w żałobie po śmierci dwóch uczniów w odstępie tygodnia
Szkoła ze Staffordshire została pogrążona w żałobie po śmierci dwóch uczniów w ciągu zaledwie tygodnia.
Szkoła ze Staffordshire została pogrążona w żałobie po śmierci dwóch uczniów w ciągu zaledwie tygodnia.
St. John Fisher Catholic College w Newcastle-under-Lyme oddała hołd dla Harry'ego Towersa i Mohammeda Habiba.
Dyrektor szkoły Garrett Murray napisał: „Szkoła jest głęboko zasmucona, z powodu śmierci dwóch naszych uczniów Mohammeda Habiba i Harry'ego Towersa.
Modlimy się za nich, za ich rodziny i przyjaciół i pamiętamy o nich w tym bardzo trudnym czasie.
Jestem w kontakcie z obiema rodzinami, złożyłem nasze najgłębsze kondolencje i zaoferowałem chęć wsparcia.
Będzie to miało duży wpływ na całą społeczność szkolną i zapewniamy, że wsparcie jest dostępne w szkole dla każdego, kto go potrzebuje”.
Harry, uczeń jedenastej klasy, zmarł w sobotę 30 października, natomiast Habib, który uczęszczał do 10 klasy, zmarł 24 października, donosi StokeonTrentLive.
Dyrektor szkoły Murray poinformował, że przyczyna śmierci obu chłopców nie została jeszcze ustalona i poprosił, aby z szacunku dla obu rodzin, ludzie nie spekulowali, szczególnie w mediach społecznościowych.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Anglia szykuje się na śnieg i –9°C. Met Office ostrzega osiem regionów

Wielka Brytania uruchamia kolejne dodatki do 200 GBP na koszty życia

Rachunki za wodę w Wielkiej Brytanii pójdą w górę. Oto dokładne kwoty i …

EasyJet w ogniu krytyki. Brytyjski regulator uznał, że linia wprowadzała…

Wielka Brytania przedłuża wsparcie na rachunki za energię. Miliony gospo…

Tysiące gospodarstw w Wielkiej Brytanii mogą otrzymać 40 GBP za problemy…
