Wiadomości
Motocyklista uciekał przed policją, pędząc 290 km/h. 19-latka udało się zatrzymać po półgodzinnym pościgu
19-letni motocyklista przez pół godziny uciekał przed policją autostradą M1 znajdującą się na północ od Londynu.
19-letni motocyklista przez pół godziny uciekał przed policją autostradą M1 znajdującą się na północ od Londynu.
Marian Vasilica Dragoi przejeżdżał na czerwonych światłach, przekraczał ograniczenia prędkości i jechał niewłaściwą stroną autostrady podczas 30-minutowego pościgu.
Momentami pirat drogowy pędził nawet 290 km/h.
Nagranie pościgu pochodzi z pokładu helikoptera, który także w nim uczestniczył.
Nastolatka udało się zatrzymać, dopiero gdy zjechał do serwisu w pobliżu autostrady, gdy kończyło mu się paliwo.
Marian Vasilica Dragoi przyznał się do niebezpiecznej jazdy, niezatrzymania się na kontrolę policyjną, oraz do prowadzenia pojazdu bez prawa jazdy i bez ubezpieczenia.
19-latek ma zostać skazany w sądzie koronnym Wood Green Crown Court 14 stycznia 2021 r.
Źródło: x-news
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Tylko 3 regiony Anglii objęte pierwszym poziomem restrykcji | Czytaj następny artykuł: Birmingham i Manchester objęte 3 poziomem restrykcji. Londyn i Liverpool drugim |
Gorące Tematy

Wielka Brytania kończy z pracą na całe życie. Rząd ogłasza duże zmiany d…

HMRC wydaje ważny komunikat dla mieszkańców Wielkiej Brytanii. Tysiące m…

Wielka Brytania podnosi wiek emerytalny. DWP potwierdza ważną zmianę

Który supermarket ma najlepsze pieczywo w Wielkiej Brytanii? Wynik testu…

Reform UK zapowiada nowy podatek dla firm zatrudniających cudzoziemców

Duży bank w Wielkiej Brytanii obniża oprocentowanie kredytów hipotecznyc…

Wielka inwestycja w Wielkiej Brytanii. Powstanie 5 tys. nowych miejsc pr…
