Wiadomości
Nastolatka wykorzystana seksualnie przez mężczyznę z „polskim akcentem”
Policja Thames Valley poinformowała, że nastolatka z Milton Keynes została seksualnie wykorzystana przez mężczyznę z „polskim akcentem”.
Według policji, około godziny 8:10 w poniedziałek (21 września) dziewczyna spacerowała po The Redway na tyłach Rochfords, Coffee Hall.
Podeszło do niej dwóch mężczyzn, z których jeden złapał ją za ramię i przyciągnął do siebie, po czym zaczął ją niewłaściwie dotkać przez ubranie.
Drugi mężczyzna, który był ze sprawcą, powiedział mu, żeby przestał, bo nie powinien tego robić.
Następnie obaj mężczyźni odeszli z The Redway w kierunku Rochfords, Coffee Hall.
Policja twierdzi, że mężczyźni rozmawiali z polskim akcentem.
Oficer śledczy detektyw inspektor James Horseman z policji w Milton Keynes apeluje, aby świadkowie tego zajścia zgłosili się na policję.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
Numer referencyjny sprawy to: 43200297047.
Friday, 25 September 2020 09:01
-
Skomentuj używając konta Facebook
Lub zaloguj się aby użyć konta bham.pl
Czytaj poprzedni artykuł: Policjant zastrzelony na posterunku w Londynie | Czytaj następny artykuł: Klientka wpadła w szał w sklepie. Nie chciała przestrzegać restrykcji związanych z koronawirusem |