Wiadomości
Storm Ellen uderzył w Wielką Brytanię. Od jutra silnych wiatrów możemy się spodziewać w Birmingham
Sztorm Ellen, który uderzył w Walii i Irlandii północnej, przyniósł ze sobą ulewny deszcz i bardzo silne porywy wiatru.
Sztorm Ellen, który uderzył w Walii i Irlandii północnej, przyniósł ze sobą ulewny deszcz i bardzo silne porywy wiatru.
Wiatr wiejący z prędkością do 66 mil na godzinę został zarejestrowany w Pembrey Sands, ale w całej Walii jest dziś bardzo wietrznie i w całym kraju obowiązuje żółty alert pogodowy.
Od jutra silnych wiatrów możemy się spodziewać w prawie całej Anglii i Walii. Met Office już wydało żółte ostrzeżenia pogodowe przed silnym wiatrem.
Najnowszy żółty alert pogodowy, obejmujący również West Midlands, obowiązuje w piątek 21 sierpnia od godziny 04:00 do godziny 18:00.
Biuro meteorologiczne ostrzega przed urazami, które mogą spowodować latające odłamki, lub spadające dachówki z dachów, a także przewracane przez silny wiatr drzewa.
Biuro meteorologiczne ostrzega też przed ewentualnymi opóźnieniami w transporcie drogowym, kolejowym, lotniczym i promowym.
Istnieje też możliwość uszkodzenia budynków, takich za zerwanie dachów lub dachówek z dachów.
Należy się też przygotować na możliwość wystąpienia przerw w dostawie prądu i innych usług, jak brak Internetu lub brak sygnału telefonii komórkowej.
Niektóre drogi przy brzegu morza mogą być nieprzejezdne z powodu zalania przez wysokie fale.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: PILNE: Birmingham zagrożone lockdownem. Od jutra nowe ograniczenia | Czytaj następny artykuł: Coraz więcej imigrantów próbuje dostać się do Wielkiej Brytanii |
Gorące Tematy

Brytyjski bank wypłaci 100 GBP milionom klientów. Pierwsze przelewy traf…

Bank Anglii wydał ważne ostrzeżenie dla osób płacących gotówką

Wielka Brytania zamyka lotnisko po 90 latach. Wszystkie loty anulowane

Wielka Brytania może wypłacić młodym 12 548 GBP z przyszłej emerytury

Ryanair wydaje ostrzeżenie dla podróżnych lecących z lub do Wielkiej Bry…

Monety o nominale 50 pensów warte nawet 900 funtów. Sprawdź, czy masz je…

Dodatkowy bank holiday w UK. Tysiące osób mogą świętować do rana
