Wiadomości
W Tipton znaleziono martwego Polaka. Policja prosi o pomoc w identyfikacji
Policja apeluje o pomoc w zidentyfikowaniu mężczyzny, który został znaleziony martwy w Tipton w zeszłym miesiącu.
Policja apeluje o pomoc w zidentyfikowaniu mężczyzny, który został znaleziony martwy w Tipton w zeszłym miesiącu.
Mężczyznę znaleziono w pobliżu sklepu na Great Bridge w środę 15 kwietnia około 18:30.
Do poszkodowanego zostało wezwane pogotowie, ale niestety nie udało się go uratować.
Był to biały mężczyzna, około 40 lat, lokalne służby są przekonane, że był Polakiem.
Uważa się, że mógłby bezdomny i spać w pobliskiej przybudówce.
Jego śmierć jest obecnie traktowana jako niewyjaśniona i przeprowadzane jest wiele specjalistycznych badań kryminalistycznych w celu zidentyfikowania go.
Detektyw Adam Jobson z wydziału ds. zabójstw powiedział: „Naprawdę potrzebujemy Waszej pomocy w zidentyfikowaniu tego człowieka.
Jesteśmy pewni, że ktoś w lokalnej społeczności będzie wiedział, kim on jest, być może wcześniej go widziałeś w okolicy.
Zachęcam również o kontakt każdego, kto mógł coś zobaczyć w dniach poprzedzających 15 kwietnia. Jeśli masz jakieś informacje, bez względu na to, jak nieznaczne mogą się wydawać, skontaktuj się z nami.
Desperacko próbujemy ustalić tożsamość tego mężczyzny, abyśmy mogli skontaktować się z jego rodziną i dokładnie ustalić, co się stało.
Mężczyzna stracił życie i jesteśmy pewni, że ludzie z okolicy go znają lub mogą mieć informacje o tym, jak umarł. Jego rodzina zasługuje na informację, więc jeśli możesz nam pomóc skontaktuj się z nami.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje, powinien skontaktować się z nami za pośrednictwem czatu na żywo na naszej stronie internetowej lub zadzwonić pod numer 101, podając numer ref 3880 z 15 kwietnia.
Ewentualnie możesz skontaktować się z Crimestoppers anonimowo pod numerem 0800 555 111".
Numer referencyjny sprawy to: 3880 z 15 kwietnia.
Ostatnia aktualizacja: poniedziałek, 25 maja 2020 17:46
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Dodatkowy bank holiday w UK. Tysiące osób mogą świętować do rana

Kupujesz raz za 40 pensów, wymieniasz za darmo. Brytyjski supermarket po…

Wielka Brytania zmienia zasady świadczeń. Nowe przepisy DWP już obowiązu…

Wielka Brytania przywróci paszporty dla psów i kotów. Rząd ujawnił szcze…

Wielka Brytania uruchamia nowe wsparcie dla młodych. Rząd wzoruje się na…

Ryanair wydaje oświadczenie w sprawie opłaty 8 GBP. Trwa dochodzenie

Wizz Air rozważa ograniczenie lotów z Wielkiej Brytanii. Padło ważne ost…
