Wiadomości
Polak celował z wiatrówki do ludzi robiących zakupy w centrum miasta
Polak, który celował z wiatrówki do ludzi na ruchliwej ulicy w centrum miasta Chard, zostanie skazany w przyszłym miesiącu.
Polak, który celował z wiatrówki do ludzi na ruchliwej ulicy w centrum miasta Chard, zostanie skazany w przyszłym miesiącu.
Piotr Borowski z okna znajdującego się na piętrze celował do przechodniów i ludzi robiących zakupy w centrum.
Do zdarzenia doszło 2 sierpnia po południu w czasie, gdy dużo ludzi robiło zakupy w Centrum.
Policja zamknęła całą ulicę Fore Street na kilka godzin po otrzymaniu zgłoszenia o tym, że koś celuje do ludzi z broni.
Według policji mediów zachowanie Polaka spowodowało, że wiele osób w mieście obawiało się o swoje bezpieczeństwo.
36-letni Borowski z Fore Street, przyznał się do winy i odpowie za posiadanie broni z zamiarem wywołania strachu i grożenia użyciem przemocy.
Mężczyzna pojawił się we wtorek w sądzie koronnym w Taunton, ale jego sprawa została odroczona po tym, jak Borowski poprosił o obecność polskiego tłumacza.
Ponowna rozprawa odbędzie się w przyszłym miesiącu w Sądzie Koronnym w Taunton. Mężczyzna wtedy usłyszy wyrok.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Wielka Brytania: Od 31 lipca zmieniają się przepisy dla właścicieli psów

Wielka Brytania: Jeden błąd może podnieść koszt ubezpieczenia na całe ży…

Kolejne polskie lotnisko znosi limit płynów. Skorzystają także podróżni …

Tesco wprowadza dużą zmianę w 3000 sklepach w Wielkiej Brytanii. Klienci…

Ryanair ogranicza loty z 19 lotnisk. Na liście także Birmingham i Stanst…

Plaga myszy w sklepie w Birmingham. Posypały się wysokie kary

10-dniowa fala upałów w Wielkiej Brytanii. Pomarańczowe alerty i nawet 3…
