Wiadomości
Pedofil, który wykorzystywał dzieci poniżej szóstego miesiąca życia, zmarł w więzieniu
Pedofil, który wykorzystywał dzieci poniżej szóstego miesiąca życia, zmarł w więzieniu niecały rok po skazaniu.
32 letni Jared Perry, został opisany przez sędzię jako stwarzający „wyjątkowo wysokie ryzyko” dla dzieci i został w styczniu skazany na 17-lat więzienia.
Zmarł w areszcie w zeszłym tygodniu podczas odbywania wyroku w Bridgend w Południowej Walii.
Pedofil został aresztowany w styczniu po tym, jak przyznał się do szeregu napaści seksualnych.
Sam przyszedł a komisariat policji w Aberystwyth (Walia) i poprosił o rozmowę z funkcjonariuszem. W trakcie sześciu przesłuchań Perry ujawnił wszystko, co zrobił.
Mężczyzna molestował zarówno chłopców, jak i dziewczynki. Niektóre dzieci miały mniej niż sześć miesięcy. Sąd stwierdził, że 32-latek stanowił "wyjątkowo wysokie ryzyko" dla dzieci.
Zmarł 6 listopada w więzieniu w Wielkiej Brytanii. Przyczyny nie są na razie znane.
Według nieoficjalnych informacji zmarł w szpitalu, do którego trafił po tym jak próbował odebrać sobie życie.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Diabelskie koło i lodowisko powróciły do Birmingham | Czytaj następny artykuł: Wyciek chemikaliów w hrabstwie Kent. Poszkodowanych blisko 60 osób |
Gorące Tematy

Bank Anglii wydał ważne ostrzeżenie dla osób płacących gotówką

Dodatkowy bank holiday w UK. Tysiące osób mogą świętować do rana

Kupujesz raz za 40 pensów, wymieniasz za darmo. Brytyjski supermarket po…

Ryanair objęty dochodzeniem za pobieranie opłat od rodziców za miejsca o…

Wielka Brytania: Popularne zoo oferuje bilety za 10 GBP. Jest jeden waru…

Wielka Brytania zmienia zasady świadczeń. Nowe przepisy DWP już obowiązu…

Wielka Brytania szykuje się na falę upałów. Temperatury mogą sięgnąć naw…