Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Start News United Kingdom Sky News uruchomiła specjalny kanał wolny od brexitu
Sky News uruchomiła specjalny kanał wolny od brexitu

Po trzech latach i na mniej niż dwa tygodnie przed formalnie obowiązującą datą brexitu nie jest przesądzone, czy i kiedy do niego dojdzie.


Część Brytyjczyków jest przerażona wizją wyjścia z Unii Europejskiej, część się na to cieszy, ale niemal wszyscy są już tym bardzo zmęczeni, mają dość i po prostu nie chcą o tym słyszeć.

Doszło do tego, że stacja Sky News zdecydowała się uruchomić specjalny kanał informacyjny, w którym o brexicie w ogóle mowy nie będzie.

Od 16 października działa kanał Sky News brexit-free. To oznacza, że nie padnie tam słowo na temat negocjacji dotyczących wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii.

Decyzja największej brytyjskiej telewizji to efekt badań przeprowadzonych latem tego roku.


Wyniki badan pokazały, że Brytyjczycy są już zmęczeni ciągłym zamieszaniem wokół brexitu i podczas poszukiwania informacji omijają te, związane z tym tematem.

Co więcej, aż 70 proc. mieszkańców Wielkiej Brytanii mówi, że właśnie z powodu brexitu przestało oglądać wiadomości w telewizji.

Teraz będą mogli wrócić przed telewizory i obejrzeć wiadomości w Sky News brexit-free, gdzie dziennikarze będą się skupiać na innych tematach niż relacje Wielkiej Brytanii z Unią Europejską.

Monday, 21 October 2019 08:15
 
Polub nas na Facebooku
Obserwuj nas na Twitterze


Czytaj poprzedni artykuł:
Mężczyzna zamordowany w Castle Vale. Aresztowano kobietę
  Czytaj następny artykuł:
Od listopada lekarze nie będą wypisywać papierowych recept