Wiadomości
Zamieszki w Smethwick. Dwóch uczniów rannych
Grupa około 20 uczniów wzięła udział w zamieszkach w Smethwick, w których jedna osoba została dźgnięta nożem, a druga doznała poważnego urazu głowy.
Do zdarzenia doszło w środę 9 października około 15:40 na Cape Hill, w pobliżu skrzyżowania z Rosebery Road.
Rzeczniczka West Midlands Ambulance Service powiedziała, że otrzymali 6 zgłoszeń o dźgnięciu nożem.
Na miejsce wysłano dwie karateki pogotowia i dwie osoby trafiły do szpitala, jedna osoba została dźgnięta nożem, a druga doznała poważnego urazu głowy.
Policja aresztowała 15-latka pod zarzutem posiadania broni.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
Z policją można się też skontaktować za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Wyjście bez umowy, a może całkowite zawieszenie brexitu? - Będzie nadzwyczajne posiedzenie Izby Gmin | Czytaj następny artykuł: Mężczyzna postrzelony w Smethwick |
Gorące Tematy

Pięć najbardziej dochodowych fachów w Wielkiej Brytanii. Przychody sięga…

Ryanair ogłosił alarm w trakcie lotu do Wielkiej Brytanii

Kolejna fala upałów we wrześniu? Są najnowsze prognozy Met Office

Siedem osób zginęło w tragicznym wypadku w Wielkiej Brytanii. Wśród ofia…

Polak wśród siedmiu ofiar tragicznego wypadku w Wielkiej Brytanii. Wcześ…

Wielka Brytania wprowadza zmiany w systemie świadczeń. DWP rozpoczyna ko…

Wielka Brytania: Nowa opłata za podróż do UE. Podróżni zapłacą 17 GBP