Wiadomości
Apel policji w sprawie morderstwa mężczyzny w Walsall
Policja wszczęła śledztwo w sprawie morderstwa mężczyzny w Walsall.
Policja wszczęła śledztwo w sprawie morderstwa mężczyzny w Walsall.
21-letnii mężczyzna został przewieziony do szpitala w stanie krytycznym po tym, jak został dźgnięty w nogę podczas walki, która miała miejsce na Forge Road w Darlaston w Walsall w środę 24 lipca wieczorem.
Pomimo najlepszych starań lekarzy, mężczyzna niestety zmarł 27 lipca po południu.
W najbliższym czasie ma się odbyć sekcja zwłok. Nie podano jeszcze tożsamości ofiary.
Policja aresztowała dwóch 18-latków pod zarzutem zabójstwa, obaj obecnie przebywają w areszcie policyjnym.
Aresztowano też 19-letniego mężczyznę pod zarzutem usiłowania zabójstwa oraz 21-letniego mężczyznę pod zarzutem uczestniczenia w bojce, obaj mężczyźni zostali zwolnieni za kaucją.
Walka miała miejsce w pobliżu baru Gabba’s bar, znanego również jako Herbert's Park Tavern, policja chce porozmawiać ze wszystkimi, który byli tam w tym czasie.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
Z policją można się też skontaktować za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy.
Numer referencyjny sprawy to: 3207 z 24 lipca.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
HMRC wydaje pilne ostrzeżenie dla pracowników w Wielkiej Brytanii
Rodziny w Wielkiej Brytanii mogą zyskać nawet 28 000 GBP rocznie. Oto os…
Dramatyczna sytuacja na pokładzie Ryanair. Samolot musiał wrócić do Wiel…
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany w zasadach emerytalnych. Nawet …
Wielka Brytania oferuje darmowe urządzenia do oszczędzania energii dla o…
Ceny energii w Wielkiej Brytanii wzrosną w październiku. Rachunki za gaz…
Wielka Brytania dopłaci do 3 750 GBP do zakupu elektrycznych samochodów.…