Wiadomości
Kandydat na premiera Wielkiej Brytanii obiecał brytyjskie obywatelstwo 3 mln Europejczyków
Kandydat na lidera Partii Konserwatywnej - Michael Gove obiecał, że jeśli zostanie premierem Wielkiej Brytanii, to 3 mln obywateli Unii Europejskiej żyjących w Wielkiej Brytanii otrzyma brytyjskie obywatelstwo.
Kandydat na lidera Partii Konserwatywnej - Michael Gove obiecał, że jeśli zostanie premierem Wielkiej Brytanii, to 3 mln obywateli Unii Europejskiej żyjących w Wielkiej Brytanii otrzyma brytyjskie obywatelstwo.
Minister środowiska w obecnym rządzie Teresy May Michael Gove zapowiedział, że zniesie opłatę wysokości 1200 funtów oraz usunie biurokratyczne przeszkody przed Europejczykami, którzy będą chcieli się ubiegać o obywatelstwo.
„Michael Gove jest gotowy, aby zjednoczyć kraj” – powiedział jego rzecznik prasowy. „Gwarantując obywatelom UE prawa w Wielkiej Brytanii poprzez system deklaratywny oraz przygotowując hojną ofertę uzyskania obywatelstwa dla tych, którzy legalnie przebywają na Wyspach, to pierwszy krok w tym kierunku” – dodał rzecznik.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Nowe zasady wjazdu do Wielkiej Brytanii zaskakują podróżnych. ETA nie za…

Rachunki mogą wzrosnąć o dodatkowe 75 GBP. Mieszkańcy Wielkiej Brytanii …

Sześć najbiedniejszych obszarów Anglii znajduje się w Birmingham. Nowe d…

Wielka Brytania rozważa ogromną zmianę w benefitach. Rodziny mogą otrzym…

Pełna lista lotnisk w Wielkiej Brytanii, które zniosły limit 100 ml płyn…

Duży dostawca energii w Wielkiej Brytanii rozdaje 80 godzin darmowego pr…

Dramatyczne chwile na pokładzie samolotu do UK. Pilot zasłabł w czasie l…
