Wiadomości
18-latek postrzelony w plecy w Alum Rock
W środę 28 listopada około godziny 23:10, 18-latek został postrzelony w plecy na Alum Rock Road w Alum Rock.
Na miejscu pojawiły się oddziały policji i służby ratownicze. Część Alum Rock Road, między Cottrills Lane i Sladefield Road, została zamknięta dla ruchu i ogrodzona kordonem policyjnym.
Postrzelony mężczyzna, który doznał rany postrzałowej w plecy, został zabrany do szpitala, jego stan jest ciężki.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111. Z policją można się też skontaktować za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy.
Numer referencyjny przestępstwa to: 2902 28/11.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Historia 7-latka z Wielkiej Brytanii wzruszyła tysiące ludzi | Czytaj następny artykuł: Uwaga: Met Office wydało ostrzeżenie o pogodzie stwarzającej "zagrożenie dla życia" |
Gorące Tematy

Wielka Brytania z niechlubnym rekordem. Coraz więcej młodych bez pracy

Bank Anglii podejmie trudną decyzję. Wpłynie na finanse milionów mieszka…

Bezpośrednie pociągi z Wielkiej Brytanii do Niemiec coraz bliżej. W 5 go…

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany finansowe w 2026 roku. 10 dat, …

Ważne ostrzeżenie dla pasażerów Ryanair, Wizz Air i easyJet. Wielu pasaż…

Rodziny w Wielkiej Brytanii dostają bony 70 GBP do supermarketów. Pomoc …

Polacy opuszczają Wielką Brytanię – to nie ten kraj co kiedyś