Wiadomości
Brutalny atak na strażnika w Alum Rock w Birmingham - policja apeluje o pomoc
Policja opublikowała kolejne zdjęcie, mężczyzny którego poszukuje w związku z rabunkiem i brutalnym pobiciem strażnika kontrolującego prawidłowość parkowania pojazdów w Birmingham.
Policja opublikowała kolejne zdjęcie, mężczyzny którego poszukuje w związku z rabunkiem i brutalnym pobiciem strażnika kontrolującego prawidłowość parkowania pojazdów w Birmingham.
Zdarzanie miało miejsce w piątek, 14 września, po południu, na skrzyżowaniu Hartopp Road z College Road w Alum Rock w Birmingham.
Strażnik został zwalony ze swojego motoroweru i wielokrotnie kopany, a jego pojazd został skradziony.
Ofiara została przewieziona do szpitala, ale nie doznała poważnych obrażeń i została wypuszczona następnego dnia
Policja aresztowała mężczyznę pod zarzutem rabunku i brutalnego pobicia strażnika kontrolującego prawidłowość parkowania pojazdów.
W niedzielę policja oświadczyła: "19-letni mężczyzna został aresztowany pod zarzutem rabunku po tym, jak sam przyszedł na posterunek policji”
Policja opublikowała kolejne zdjęcie, mężczyzny którego poszukuje w związku z tym zajściem i prosi każdego kto posiada jakieś informację o pomoc.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia, lub rozpoznaje mężczyznę ze zdjęcia, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
W Internecie opublikowano film pokazujący atak. Można go zobaczyć klikając w poniższy link:
Brutalny atak na strażnika w Alum Rock w Birmingham
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: 17 i 18 listopada odbędzie się nadzwyczajny szczyt UE ws. Brexitu | Czytaj następny artykuł: Huragan Ali: Samolot Ryanair musiał przerwać próbę lądowania |
Gorące Tematy

Wielka Brytania: Council Tax i Stamp Duty do likwidacji? Nowy podatek od…

„Nie ma takiego kraju”. Polska rodzina nie wpuszczona do samolotu w UK. …

Wielką Brytanię czeka 10-dniowa fala upałów z temperaturami osiągającymi…

Wielka Brytania: miliony domów muszą zrobić to pilnie. Inaczej zapłacą w…

Brytyjski bank zniknie z ulic po 173 latach. Lloyds wygasza znaną markę

Wielka Brytania: linie lotnicze chcą zawieszenia nowych kontroli UE. Sam…

Ryanair zlikwiduje kolejne opłaty? Sąd uznał 5 z nich za bezprawne
