Wiadomości
Trzech mężczyzn aresztowanych po potrąceniu mężczyzny w Erdington i ucieczce

Trzech mężczyzn zostało aresztowanych po tym, jak mężczyzna został potrącony przez samochód w Erdington, a sprawcy zbiegli z miejsca wypadku.
Trzech mężczyzn zostało aresztowanych po tym, jak mężczyzna został potrącony przez samochód w Erdington, a sprawcy zbiegli z miejsca wypadku.26-letni mężczyzna został potrącony przez niebieską Toyotę Yaris w zeszły piątek (17 sierpnia) na Hillaries Road w Erdington. Ofiara ciągle przebywa w szpitalu w poważnym, ale stabilnym stanie.
Dwóch mężczyzn w wieku 19 i 22 lat zostało aresztowanych wczoraj (20 sierpnia) w związku z podejrzeniem o spowodowanie ciężkiego uszkodzenia ciała, obaj zostali zwolnieni za kaucją.
Policja aresztowała też 28-letniego mężczyznę z Birmingham w związku z podejrzeniem o napaść, mężczyzna przebywa w areszcie policyjnym.
West Midlands Police uważa, że był to celowy atak i zachęca każdego, kto posiada informacje do kontaktu z policją.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego wypadku proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
Ostatnia aktualizacja: wtorek, 21 sierpnia 2018 11:42
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Apel policji: Kobieta wepchnięta przez czterech mężczyzn do samochodu | Czytaj następny artykuł: Bomba z II wojny światowej znaleziona na działkach w Birmingham |
Gorące Tematy

Kupujesz raz za 40 pensów, wymieniasz za darmo. Brytyjski supermarket po…

Wielka Brytania zmienia zasady świadczeń. Nowe przepisy DWP już obowiązu…

Wielka Brytania przywróci paszporty dla psów i kotów. Rząd ujawnił szcze…

Dramatyczne sceny na pokładzie samolotu z UK. Pilot obezwładnił pasażera

Wielka Brytania uruchamia nowe wsparcie dla młodych. Rząd wzoruje się na…

Ryanair wydaje oświadczenie w sprawie opłaty 8 GBP. Trwa dochodzenie

Niebezpieczny start samolotu EasyJet. Śledczy ujawnili, co poszło nie ta…