Wiadomości
Pokaz samolotów bojowych. Wielka Brytania świętowała stulecie Królewskich Sił Powietrznych
Wczoraj Brytyjczycy świętowali stulecie Królewskich Sił Powietrznych.

RAF powstały 1 kwietnia 1918 roku z połączenia Królewskiego Korpusu Lotniczego i Służby Powietrznej Marynarki Królewskiej jako pierwsza w świecie wojskowa formacja lotnicza niezależna od innych rodzajów sił zbrojnych.
W uroczystościach wzięli udział najważniejsi przedstawiciele brytyjskiej rodziny królewskiej, w tym królowa Elżbieta II, następca tronu Karol z żoną Camillą, a także książę William z żoną Kate oraz książę Harry z żoną Meghan.
Zabrakło jedynie małżonka królowej księcia Filipa, który po wycofaniu się z obowiązków publicznych bardzo sporadycznie pojawia się na tego typu wydarzeniach.
Źródło:x-news
środa, 11 lipca 2018 08:06
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
DWP wypłaca dodatek 811 GBP miesięcznie, niezależnie od dochodów
Zmiana czasu na zimowy w Wielkiej Brytanii. Kiedy przestawiamy zegarki w…
Cięcia benefitów w Wielkiej Brytanii. Ucierpi ponad milion dzieci z prac…
Mieszkańcy Wielkiej Brytanii wezwani do przygotowania zestawów przetrwan…
Wielka Brytania. Kolejne samoloty deportacyjne odleciały puste – rządowy…
Przestoje w Jaguar Land Rover. Pracownicy zmuszeni do składania wniosków…
Ulgi podatkowe w Wielkiej Brytanii. Nawet 500 GBP zwrotu z HMRC dla wybr…