Wiadomości
Dwóch mężczyzn uzbrojonych w maczetę groziło grupie ludzi w Digbeth
Policja wszczęła dochodzenie po tym, jak trzem mężczyznom grożono maczetą.
Funkcjonariusze zostali wezwani na Coventry Street w Digbeth tuż przed godziną 17:00.
Według zgłoszenia, jakie otrzymała policja do trzech mężczyzn znajdujących się na chodniku przy Coventry Street podjechał, niebieski Ford S-Max. Kierowca samochodu i pasażer zaczęli im grozić maczetą.
Mężczyźni uciekli w bezpieczne miejsce i zadzwonili pod 999. Nikt nie odniósł obrażeń w związku z tym incydentem, ale policjanci przeglądają nagrania CCTV w tej okolicy i proszą świadków o kontakt.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z Policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
środa, 02 maja 2018 21:37
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
HMRC rozpoczyna wielką kontrolę zasiłku Child Benefit. Tysiące rodzin w …
Wielka Brytania rozważa wydłużenie zamrożenia progów podatkowych — milio…
Dramatyczna sytuacja na pokładzie Ryanair. Samolot musiał wrócić do Wiel…
Rodziny w Wielkiej Brytanii mogą zyskać nawet 28 000 GBP rocznie. Oto os…
Ceny energii w Wielkiej Brytanii wzrosną w październiku. Rachunki za gaz…
HMRC wydaje pilne ostrzeżenie dla pracowników w Wielkiej Brytanii
Ceny w supermarketach w Wielkiej Brytanii rosną najszybciej od ponad rok…