Wiadomości
Bójka około 50 dzieci w wieku szkolnym w Centrum Birmingham
Według świadków we wtorek wieczorem w Birmingham miała miejsce bójka około 50 dzieci w wieku 12-13 lat.

Do bójki doszło około godziny 16:00 w okolicy Dale End. Na miejscu pojawiło wielu policjantów, samochodów i psów policyjnych.
W wyniku tej bójki autobusy w centrum Birmingham zostały przekierowane
Według informacji jakie podała policja w serwisie twiter, przeprowadzono kilka aresztowań, a pozostałym uczestnikom zamieszek nakazano rozejść się .
Abrar Muhammad, który pracuje w pobliskim sklepie, powiedział dla Birmingham Live że w bójce uczestniczyło dużo dzieci w wieku szkolnym. Według niego było tam około 40-50 dzieci w wieku 12-13 lat.
środa, 02 maja 2018 14:36
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
DWP wypłaca dodatek 811 GBP miesięcznie, niezależnie od dochodów
Zmiana czasu na zimowy w Wielkiej Brytanii. Kiedy przestawiamy zegarki w…
Cięcia benefitów w Wielkiej Brytanii. Ucierpi ponad milion dzieci z prac…
Mieszkańcy Wielkiej Brytanii wezwani do przygotowania zestawów przetrwan…
Wielka Brytania. Kolejne samoloty deportacyjne odleciały puste – rządowy…
Bank Anglii podejmie trudną decyzję. Wpłynie na finanse milionów mieszka…
Przestoje w Jaguar Land Rover. Pracownicy zmuszeni do składania wniosków…