Wiadomości
Zabił człowieka i przywiózł go na posterunek policji

Sukhwinder Singh, który ma schizofrenię paranoidalną przyznał się do zabicia człowieka i przywiezienia go na posterunek policji.
Sukhwinder Singh, który ma schizofrenię paranoidalną przyznał się do zabicia człowieka i przywiezienia go na posterunek policji.Zamordowany to Harish Kumar z Willenhall. Mężczyzna zmarł od pojedynczej rany kłutej klatki piersiowej.
Sukhwinder Singh, lat 40, został aresztowany w związku z podejrzeniami o dokonanie morderstwa po tym, jak zatrzymał się przed policyjnym posterunkiem w West Bromwich, a w jego samochodzie na siedzeniu pasażera leżało ciało.
BMW zostało zaparkowane przy posterunku w West Bromwich 10 kwietnia, około godziny 10:20. Wraz zatrzymaniem mężczyzny zamknięto również posterunek, ponieważ teren przed nim otoczono kordonem - tam znaleziono ciało.
Ostatnia aktualizacja: wtorek, 24 kwietnia 2018 16:00
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj następny artykuł: City Council zablokował raport ujawniający wpływ Brexitu na Birmingham |
Gorące Tematy

Nowe zasady wjazdu do Wielkiej Brytanii zaskakują podróżnych. ETA nie za…

Rachunki mogą wzrosnąć o dodatkowe 75 GBP. Mieszkańcy Wielkiej Brytanii …

Wielka Brytania rozważa ogromną zmianę w benefitach. Rodziny mogą otrzym…

Sześć najbiedniejszych obszarów Anglii znajduje się w Birmingham. Nowe d…

Ambasada w Wielkiej Brytanii wydała ważny komunikat dotyczący polskich p…

Pełna lista lotnisk w Wielkiej Brytanii, które zniosły limit 100 ml płyn…

Wielka Brytania potwierdziła dni bank holidays na 2027 rok. Pełna lista …