Wiadomości
Nastolatka mogła stracić nogę po ugryzieniu pająka
Alex Matuszek z Sunderlandu, po raz pierwszy zauważyła na swoim lewym udzie dziwne znamię podczas kąpieli, 18 marca. Po jakimś czasie jej noga zaczęła puchnąć, swędzieć i boleć.

Kiedy udała się do A&E Sunderland Royal Hospital lekarz stwierdził, że nic jej nie dolega i przepisał paracetamol. 24 godziny później, znamię na nodze dwukrotnie się powiększyło, a 19-latka trafiła na ostry dyżur do szpitala w Newcastle upon Tyne. Na miejscu podano jej kroplówkę i stwierdzono, że jest to ugryzienie pająka - doosi Metro.
Lekarze poinformowali ją, że w wyniku ugryzienia, mogła stracić nogę. Gdyby infekcja rozprzestrzeniła się i nie została na czas zdiagnozowana mogłoby dojść do amputacji.
19-latka nie ma wie, kiedy mogło dojść do ugryzienia. Lekarze powiedzieli, że jej rekonwalescencja potrwa co najmniej 2-3 tygodnie, przez ten czas pacjentka musi leżeć.
wtorek, 03 kwietnia 2018 07:24
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza nowe zasady dla osób z pre-settled status. Now…
HMRC wydaje pilne ostrzeżenie dla mieszkańców Wielkiej Brytanii
Brytyjski bank wprowadza duże zmiany, które dotkną miliony mieszkańców W…
Anglia wprowadza zakaz używania węży ogrodowych w większości regionów — …
Wielka Brytania dopłaci 3 750 GBP do zakupu elektrycznego samochodu
Dwóch mężczyzn, którzy ścięli słynne drzewo w Wielkiej Brytanii, skazany…
Wielka Brytania wprowadza zmiany w wypłatach świadczeń w sierpniu