Wiadomości
Kierowca przyłapany przez fotoradar - dostał 3 punkty karne "za przeklinanie"
Kierowca został przyłapany przez policyjny radar i otrzymał kilka punktów karnych. Sprawa nie dotyczyła jednak przekroczenia prędkości.
 Kierowca został przyłapany przez policyjny radar i otrzymał kilka punktów karnych. Sprawa nie dotyczyła jednak przekroczenia prędkości.
Kierowca został przyłapany przez policyjny radar i otrzymał kilka punktów karnych. Sprawa nie dotyczyła jednak przekroczenia prędkości.Szokujące zachowanie kierowcy polegało na wyciągnięciu środkowych palców obu dłoni w kierunku radaru - podkreślają funkcjonariusze działający w ramach West Midlands Police Camera Enforcement Unit. Do zdarzenia doszło na Sandwell Road w Handsworth
Mimo tego, że mężczyzna jechał z właściwą prędkością, kamera przyłapała go na tym, że nie trzymał rąk na kierownicy, a używał ich do wykonywania obraźliwych gestów w kierunku policyjnego vana.
Mężczyzna tłumaczył później że okazując środkowe palce, chciał powiedzieć policji „Tym razem mnie nie złapaliście”.
Kierowca ma już na swoim koncie wcześniejsze wykroczenia drogowe - przekraczał prędkość i miał problemy z prawem jazdy. Policja poinformowała, że za przyłapanie go na nieostrożnej jeździe, ukarano go trzema punktami karnymi.
piątek, 16 lutego 2018 07:49
- 
 
 
  Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
- Wielka Brytania umorzy długi za energię setkom tysięcy osób na benefitac…
- 11 zmian finansowych i DWP w listopadzie 2025 roku w Wielkiej Brytanii, …
- DVLA wydaje pilne ostrzeżenie dla kierowców w Wielkiej Brytanii. Grozi i…
- Wielka Brytania: HMRC wstrzymało benefity dla 23,5 tys. rodzin przez błę…
- Wielka Brytania: łatwy sposób, by zyskać nawet 20 GBP zniżki na cotygodn…
- Miliony kierowców w Wielkiej Brytanii mogą otrzymać nawet po 700 GBP ods…
- Bank Anglii wydaje ważne ostrzeżenie dla posiadaczy kredytów hipotecznyc…
 
  
 







