Wiadomości
Kobieta ugodzona nożem w Bromsgrove

Mężczyzna został aresztowany po tym, jak 44-letnia kobieta została pchnięta nożem w sylwestra.
Mężczyzna został aresztowany po tym, jak 44-letnia kobieta została pchnięta nożem w sylwestra.Kobieta - która nie została jeszcze oficjalnie zidentyfikowana - została znaleziona martwa tuż po północy. 49-letni mężczyzna został aresztowany pod adresem Cloverdale w Bromsgrove.
Rzecznik policji West Mercia powiedział: „Policja została wezwana na posesję o godz. 23.52 w niedzielę 31 grudnia, na miejscu znaleziono kobietę z raną od ugodzenia nożem. Kobieta została uznana za zmarłą na miejscu o godzinie 00.12 przez sanitariuszy”.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Pracowity Sylwester policjantów z West Midlands | Czytaj następny artykuł: Zaginął Marian Kwaśniewski |
Gorące Tematy

Wielka Brytania wprowadza zmiany na granicach. Rząd wycofuje się z kontr…

Wielka Brytania ostrzega przed podróżami do popularnych krajów. Nowe zal…

Samolot Ryanair lecący do Wielkiej Brytanii zatrzymany przez komornika. …

Primark rozszerza nową usługę w sklepach w Wielkiej Brytanii

Zmiana czasu na letni w Wielkiej Brytanii. Kiedy przestawiamy zegarki w …

Wielka Brytania wprowadza nowe zasady zwolnień chorobowych. Od kwietnia …

Wielka Brytania: monetą sprzed ponad 2000 lat zapłacono za przejazd auto…