Wiadomości
Ogromna kolejka chętnych do nabycia butów Adidas Dublin utworzyła się pod sklepem w Birmingham
Dziesiątki ludzi czekało w kolejce przed jednym ze sklepów w centrum Birmingham w nadziei na kupno rzadkiego modelu butów Adidas retro Dublin.Kolejka pod sklepem The Size na Lower Temple Street zaczęła się formować już w czwartek wieczorem - podaje Birmingham Mail. Dziś rano stało w niej około stu klientów. Każdy z nich chciał nabyć buty, które są odtworzeniem wyprodukowanego w latach 70. XX wieku modelu.
The Size ma na stanie zaledwie 105 par. Każda z nich kosztuje 85 funtów. Natomiast na portalu eBay identyczne obuwie można kupić za 300 funtów.
Specjalny model jest dostępny jedynie w wybranych sklepach i nie można go zamówić w internecie. Pracownicy sklepu w witrynie wywiesili licznik, który wyświetla liczbę dostępnych par.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Śnieg w Birmingham - opady spowodowały utrudnienia w podróżowaniu | Czytaj następny artykuł: Przedświąteczne korki na drogach w West Midlands - drogowcy nie wstrzymują robót |
Gorące Tematy

DWP wstrzymuje benefity 356 tysiącom osób w Wielkiej Brytanii

Wielka Brytania: rachunki za energię spadną nawet o 200 GBP od kwietnia

HMRC wprowadza ogromne zmiany dla podatków Wielkiej Brytanii

Bezrobocie młodych w Wielkiej Brytanii najwyższe od dekady. Rząd pod pre…

Darmowe recepty NHS w Anglii w 2026 roku. Te 11 chorób pozwala zaoszczęd…

HMRC kontroluje tysiące rodzin. Rekordowa liczba dochodzeń w sprawie pod…

Rekordowa nadwyżka w Wielkiej Brytanii, a wielu mieszkańców wciąż odczuw…