Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Książę Harry zaręczył się z Meghan Markle

O zaręczynach poinformował oficjalnie dzisiaj Pałac Kensington na Twitterze. "Książę Walii ogłosił zaręczyny księcia Harry'ego i Pani Meghan Markle".

Ślub odbędzie się wiosną 2018 roku, a szczegóły tego wydarzenia zostaną ogłoszone w oddzielnym oświadczeniu. Zaręczyny odbyły się na początku listopada w Londynie. Książę Harry poinformowal królową Elżbietę oraz pozostałych bliskich członków swojej rodziny. Uzyskał także błogosławieństwo rodziców Meghan. Para zamieszka w Nottingham Cottage w Pałacu Kensington"

Przyszła żona księcia Harry'ego jest starsza od niego o trzy lata. Co ciekawe, jest już po rozwodzie! Meghan Markle w 2011 roku wzięła ślub z producentem filmowym Trevorem Engelsonem. Małżeństwo przetrwało tylko 2 lata. Nie mieli dzieci. Według części Brytyjczyków to, że książę Harry ożeni się z rozwódką, a do tego z Amerykanką, to skandal. Meghan Markle szerszej publiczności znana jest przede wszystkim ze swoich ról filmowych. Jedną z nich jest rola Rachel Elizabeth Zane w serialu "Suits".
-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
Mężczyzna aresztowany w związku ze śmiercią 38-letniej kobiety w Erdington
 Czytaj następny artykuł:
Młody mężczyzna aresztowany po nalocie uzbrojonej policji