Wiadomości
W tym roku nie będzie diabelskiego koła i lodowiska na Centenary Square
Dwie największe atrakcje w Birmingham, w okresie świąt Bożego Narodzenia, zostały anulowane. W tym roku nie będzie diabelskiego koła i lodowiska na Centenary Square.Co roku te dwie atrakcje były ustawione na przeciwko ICC, Birmingham Rep i Library of Birmingham. Jednak £10m projekt przebudowy Centenary Square oznacza, że w tym roku nie ma na nie miejsca - donosi Birmingham Mail.
Rzecznik rady miejskiej w Birmingham powiedział: "Z powodu rozpoczętej przebudowy Centenary Square nie byliśmy w stanie znaleźć alternatywnego miejsca na tyle dużego, aby pomieścić lodowisko i diabelskie koło”.
Projekt przebudowy Centenary Square ma zostać zakończony dopiero na lato 2018 roku.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Bank Anglii wydał ważne ostrzeżenie dla osób płacących gotówką

Dodatkowy bank holiday w UK. Tysiące osób mogą świętować do rana

Kupujesz raz za 40 pensów, wymieniasz za darmo. Brytyjski supermarket po…

Ryanair objęty dochodzeniem za pobieranie opłat od rodziców za miejsca o…

Wielka Brytania: Popularne zoo oferuje bilety za 10 GBP. Jest jeden waru…

Wielka Brytania zmienia zasady świadczeń. Nowe przepisy DWP już obowiązu…

Wielka Brytania szykuje się na falę upałów. Temperatury mogą sięgnąć naw…