Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Włoska gazeta publikuje drastyczne zeznania Polki zgwałconej w Rimini

Włoski dziennik Corriere della Sera opublikował zeznania 26-letniej Polki. Gdy Polka mdlała i traciła przytomność, czterej oprawcy cucili ją w morzu i dalej gwałcili.

Do ataku w Rimini doszło w nocy z 25 na 26 sierpnia, gdy para Polaków wybrała się na ostatni, wakacyjny spacer po plaży. Wtedy zaatakowało ich kilku napastników. 26-letnia Polka została wielokrotnie zgwałcona, a towarzyszący jej mężczyzna został pobity i okradziony. Jeszcze tej samej nocy bandyci zaatakowali transseksualistę z Peru.

Według opisu włoskiego dziennika, kobieta została powalona na ziemię. -„Trzech trzymało mnie za gardło, niemal mnie dusząc. Chwycili mnie za nogi, jeden gwałcił, inni przytrzymywali, potem się zmieniali. Zemdlałam, cucili mnie w wodzie i znów gwałcili” – mówiła Polka.

Policja ujęła już czwórkę napastników. Przywódcom gangu był uchodźca z Konga Guerlin Butungu, który został złapany, gdy jadąc pociągiem do Mediolanu, chciał przedostać się do Francji. Wcześniej dwaj bracia w wieku 15 i 16 lat, synowie imigrantów z Maroka sami stawili się na posterunku karabinierów nieopodal miasta Pesaro. Czwartym zatrzymanym jest 17-letni Nigeryjczyk.
-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
Mężczyzna trafił do więzienia za nawoływanie do zabijania muzułmanów
 Czytaj następny artykuł:
Na lotnisku w Birmingham zatrzymano dwóch mężczyzn podejrzanych o działalność terrorystyczną