Wiadomości
Polka zgwałcona na oczach męża na plaży we Włoszech
W nocy z piątku na sobotę w Rimini we Włoszech, czterej napastnicy zgwałcili Polkę na oczach jej męża. Policja poszukuje sprawców. Prawdopodobnie pochodzą oni z północnej Afryki.Małżeństwo wybrało się na spacer po plaży około 4 nad ranem. Nagle, zostali brutalnie zaatakowani przez nieznanych napastników. Dotkliwie pobili oni mężczyznę, a później, na jego oczach, dokonali wielokrotnego, zbiorowego gwałtu na kobiecie. Dramatyczna sytuacja trwała do samego rana - donoszą polskie media.
Policję na miejsce wezwał jeden z przechodniów, który zobaczył zakrwawioną i oszołomioną parę na promenadzie. Kobietę przewieziono do szpitala, gdzie towarzyszy jej mąż. Parę już przesłuchano.
Atak wzbudził poruszenie także wśród samych Włochów, ale i równie szybko zainteresowali się nim politycy. – Jeśli złapią sprawców, więzienie nie wystarczy. Powtarzam od dawna, potrzebna jest chemiczna kastracja – powiedział lider prawicowej Ligi Północnej Matteo Salvini.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Polak spowodował wypadek na M1, w którym zginęło osiem osób | Czytaj następny artykuł: Merkel wygwizdana na wiecu wyborczym: "Idź do swoich muzułmanów" |
Gorące Tematy

Księżyc zasłoni niemal całe Słońce nad Wielką Brytanią

Duży dostawca energii w Wielkiej Brytanii rozdaje darmowy prąd i 12 000 …

„Stoozing” może przynieść nawet 5000 GBP rocznie. Na czym polega ta meto…

Premier Wielkiej Brytanii zapowiada serię zmian. Mają obniżyć koszty życ…

Wielka Brytania może wrócić na jednolity rynek UE. Andy Burnham otrzymał…

Jet2 potwierdza zasadę 4,5 godziny na 12 lotniskach w Wielkiej Brytanii

Morderstwo w Sutton Coldfield. Mężczyzna zginął od ciosów nożem