Wiadomości
Pleśń w kanapce z McDonald’s - sieć przeprasza klientkę
28-letnia mieszkanka Four Oaks w zakupionej w restauracji McDonald’s kanapce znalazła pleśń.

W zeszły czwartek Nicola Edwards wybrała się do restauracji McDonald’s w centrum Sutton Coldfield wraz z przyjacielem i czteroletnim synem Masonem. Kobieta kupiła sobie kanapkę McChicken, a dziecku zestaw Happy Meal. Po zjedzeniu połowy kanapki, Edwards zauważyła pleśń na bułce.
Kobieta opowiada, że zrobiło jej się niedobrze, ponieważ zjadła już część burgera. Sprawdziła jedzenie swojego syna i przyjaciela. Następnie udała się do lady i poinformowała o wszystkim pracownika restauracji. Klientka otrzymała przeprosiny i zwrot pieniędzy na zakupione jedzenie. Zaoferowano jej również vouchery na kwotę 15 funtów, ale Edwards odmówiła, ponieważ zraziła się do sieci McDonald ’sa i nie zamierza tam więcej przychodzić.
28-latka mówi, że chce tylko uświadomić innym ludziom, że konieczne jest sprawdzenie jedzenia, które się zamawia.
środa, 16 sierpnia 2017 07:18
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza nowy podatek od nieruchomości. Rodziny mogą za…
Wielka Brytania: DWP wstrzymuje wypłatę świadczeń o wartości 1 mld funtó…
Wielka Brytania planuje podniesienie wieku emerytalnego do 70 lat. DWP w…
Podwyżki council tax w Anglii. Rachunki mogą wzrosnąć nawet o 380 funtów…
Ile lat trzeba pracować, aby otrzymać pełną nową emeryturę państwową w W…
Nowe zakazy na ulicach centrum Birmingham. Rada miasta wprowadza PSPO
Wielka Brytania będzie zamykać hotele dla imigrantów po przełomowym wyro…