Wiadomości
Protest Britan First w Birmingham – przemówienia wygłoszą Polacy

24 czerwca w Birmingham, odbędzie się protest Britan First. Udział w proteście zapowiedzieli goście z Polski.
24 czerwca w Birmingham, odbędzie się protest Britan First. Udział w proteście zapowiedzieli goście z Polski.Poprzednio protest miał się odbyć 3 czerwca, ale data protestu została zmieniona, gdyż liderzy partii Paul Golding i Jayda Fransen zostali aresztowani w Kent za podżeganie do nienawiści rasowej.
Protestujący spotkają się w sobotę przy New Street Station o godzinie 13:00. Britan First poinformowała, że w Birmingham wystąpią osoby z różnych krajów Europejskich, również z Polski. Swoje przemówienie wygłosi Jacek Międlar, były polski ksiądz, obecnie związany z ruchem Wielka Polska Niepodległa. Ma również wystąpić: Miriam Shaded, która jest założycielkom Fundacji Estera w Warszawie, która pomaga chrześcijańskim ofiarom wojny w Syrii.
Na proteście wygłoszą przemówienia również działacze organizacji PEGIDA z Niemiec oraz ruchów z Francji.
Ostatnia aktualizacja: piątek, 23 czerwca 2017 10:13
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Bank Anglii podejmie trudną decyzję. Wpłynie na finanse milionów mieszka…

Bezpośrednie pociągi z Wielkiej Brytanii do Niemiec coraz bliżej. W 5 go…

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany finansowe w 2026 roku. 10 dat, …

Rodziny w Wielkiej Brytanii dostają bony 70 GBP do supermarketów. Pomoc …

Jakie są realne dochody w Wielkiej Brytanii? Najnowsze dane zaskakują

Żyć gdziekolwiek, byle nie w Wielkiej Brytanii. Cicha emigracja brytyjsk…

Ryanair wprowadza ważną zmianę na wszystkich lotach. Dwa przedmioty pole…