Wiadomości
Zaatakowali kobietę i ukradli jej samochód - policja poszukuje sprawców
Dzielna 37-latka stawiła opór dwóm złodziejom chcącym ukraść jej samochód w Moseley. Zdarzenie miało miejsce w pobliżu posterunku policji.W poniedziałek o godzinie 9:45 nauczycielka muzyki Sarah Kharti siedziała w swoim aucie marki Kia Ceed zaparkowanym obok St Columba Church przy Chantry Road, gdy napadło ją dwóch zakapturzonych mężczyzn. Jeden z nich otworzył drzwi od strony kierowcy i zaczął wyciągać kobietę z wewnąrz auta. W tym samym czasie jego wspólnik wsiadł na siedzenie pasażera i próbował wypchnąć 37-latkę na zewnątrz - donosi Birmingham Mail.
Kharti stawiała opór, dopóki napastnicy nie wyciągnęli noża i nie przystawili jej go do gardła. Wtedy ofiara się poddała, a złodzieje odjechali jej czarnym samochodem. Kobieta wołała o pomoc, ale nikt jej nie udzielił.
37-latka powiedziała, że napastnicy byli w wieku około 20 lat i oboje nosili czarne ubrania i bluzy z kapturem.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: "Rozmowa dotyczyła gwarancji praw Polaków mieszkających na Wyspach". Szydło rozmawiała z May | Czytaj następny artykuł: Morderstwo w West Midlands: nie żyje matka i 13-letni syn |
Gorące Tematy

Pilne ostrzeżenie dla Polaków jadących do Wielkiej Brytanii. Są problemy…

Potężne opady śniegu nadciągają nad Wielką Brytanię. Nawet 30 cm śniegu …

Ryanair tnie połączenia. Zmiany uderzą w popularne kierunki

Śnieg zamyka lotnisko, szkoły i drogi w regionie Birmingham

Mobilne punkty odbioru odpadów w Birmingham. Terminy i miejsca na począt…