Wiadomości
Pijana Polka, która dopuściła się rasistowskiego ataku uniknęła więzienia
18-letnia polska studentka, która będąc pod wpływem alkoholu dostała szału i wykrzykując rasistowskie obelgi zaatakowała personel klubu nocnego i policjantów, uniknęła więzienia.

Sędzia powiedział Karolinie Szumko, która kontynuowała swoją tyradę nawet już po aresztowaniu, że nie wyśle kobiety do więzienia za coś takiego. Feralnego dnia kobieta wypiła pół butelki wódki i próbowała się dostać do Notting Hill Arts Club. Jednakże była zbyt pijana i nie wpuszczono jej do środka.
Polka, która mieszka w Wielkiej Brytanii od pięciu lat, zaatakowała wtedy pracującego na bramce czarnoskórego mężczyznę. Powiedziała do niego, że jest „pie******** czarnuchem i nie powinien stać pomiędzy nimi” – donosi Metro.
Szumko uderzyła w szyję menadżera klubu oraz jednego z funkcjonariuszy, który ją aresztował, a kolejnego z nich kopnęła. Następnie wykrzyczała stek obelg w kierunku policjantów obrażając ich narodowość, życząc im śmierci i wyzywając od rasistów. Zarzuciła im, że udają białych.
Na posterunku oblała wodą kolejnego funkcjonariusza i kontynuowała swoją rasistowską tyradę.
środa, 15 marca 2017 11:01
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Ryanair uruchamia nowe trasy z Wielkiej Brytanii. Wśród nich połączenie …
DWP wypłaca dodatek 811 GBP miesięcznie, niezależnie od dochodów
Pilne ostrzeżenie dla podróżnych z Wielkiej Brytanii. Nowe przepisy od p…
Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają dodatek 150 GBP do rachu…
Cięcia benefitów w Wielkiej Brytanii. Ucierpi ponad milion dzieci z prac…
Zmiana czasu na zimowy w Wielkiej Brytanii. Kiedy przestawiamy zegarki w…
Mieszkańcy Wielkiej Brytanii wezwani do przygotowania zestawów przetrwan…