Wiadomości
17-latka potrącona na chodniku – policja apeluje do świadków i sprawcy
Policja z Birmingham opublikowała nagranie z wypadku, który miał miejsce pod koniec stycznia. Sprawca zbiegł, a poszkodowana trafiła do szpitala.

28 stycznia około godziny 18:30 wracająca z zakupów 17-letnia dziewczyna szła przez Bromsgrove Street w Birmingham rozmawiając ze swoją matką. W pewnym momencie z bocznej uliczki na chodnik wjechał samochód i potrącił nastolatkę. Kierujący pojazdem nie zatrzymując się odjechał z miejsca zdarzenia. Ofiarę przewieziono do szpitala. Nadal tam przebywa.
W związku z tym wypadkiem West Midlands Police poszukuje ciemnego auta marki BMW 5. Przedstawiciel policji podaje, że nastolatka doznała poważnych obrażeń szyi i głowy. Ciągle jest w szoku po tym, co się stało. Śledczy proszą, by zgłosił się do nich każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia o kontakt na numer 101. Apelują również bezpośrednio do kierowcy, aby zrobił co należy i sam oddał się w ręce stróżów prawa.
poniedziałek, 27 lutego 2017 06:59
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Ryanair uruchamia nowe trasy z Wielkiej Brytanii. Wśród nich połączenie …
Pilne ostrzeżenie dla podróżnych z Wielkiej Brytanii. Nowe przepisy od p…
DWP wypłaca dodatek 811 GBP miesięcznie, niezależnie od dochodów
Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają dodatek 150 GBP do rachu…
Mieszkańcy Wielkiej Brytanii wezwani do przygotowania zestawów przetrwan…
Przestoje w Jaguar Land Rover. Pracownicy zmuszeni do składania wniosków…
Cięcia benefitów w Wielkiej Brytanii. Ucierpi ponad milion dzieci z prac…