Wiadomości
Wielka manifestacja w Barcelonie pod hasłem "Chcemy przyjmować"

Tysiące ludzi wyszło na ulice Barcelony, aby wyrazić swoje poparcie dla przyjmowania uchodźców. Protestujący przeszli przez centrum miasta na brzeg Morza Śródziemnego, aby tam oddać hołd pięciu tysiącom uchodźców, którzy w ubiegłym roku nie dotarli do Europy, ponieważ utonęli w drodze.
Tysiące ludzi wyszło na ulice Barcelony, aby wyrazić swoje poparcie dla przyjmowania uchodźców. Protestujący przeszli przez centrum miasta na brzeg Morza Śródziemnego, aby tam oddać hołd pięciu tysiącom uchodźców, którzy w ubiegłym roku nie dotarli do Europy, ponieważ utonęli w drodze.Źródło:x-news.pl
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Sześciu nastolatków aresztowanych po bójce w Aston | Czytaj następny artykuł: Domino’s zaopatruje się w marketach? Klientka zrobiła zdjęcie robiącemu zakupy pracownikowi |
Gorące Tematy

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla Polaków z Settled Status. N…

Funt gwałtownie traci na wartości. Nowe dane z Wielkiej Brytanii zaskocz…

DWP potwierdza podwyżki benefitów w Wielkiej Brytanii. Nowe stawki dla m…

Dodatkowe pieniądze dla mieszkańców Wielkiej Brytanii. Wypłaty od £10 do…

Wielka Brytania podnosi wiek emerytalny. 2026 rok przyniesie ogromne zmi…

Trzygodzinne kolejki na lotniskach. Podróżni z Wielkiej Brytanii dotknię…

Wielka Brytania: miliony właścicieli domów zapłacą mniej po decyzji Bank…