Wiadomości
B. Szydło: Nie rozumiem, dlaczego Komisja Europejska nie jest w stanie przyjąć argumentów Polski
- Nie potrafię zrozumieć, dlaczego Komisja Europejska nie jest w stanie przyjąć argumentów Polski i odejść od tych ciągłych zapytań, które ma w sprawach wewnętrznych Polski - powiedziała Beata Szydło.

Oceniła, że Trybunał Konstytucyjny w Polsce funkcjonuje doskonale. - Został zakończony już proces legislacyjny wprowadzający zmiany w Trybunale Konstytucyjnym, zostały uwzględnione w ramach tego procesu również zalecenia i opinie, które instytucje europejskie przekazywały - mówiła premier.
Dodała, że Polska ma nową prezes Trybunału Konstytucyjnego i nie ma powodu do tego, żeby w tej chwili interesować się funkcjonowaniem TK. - Mamy problem z opozycją, z klubami opozycyjnymi, z partiami opozycyjnymi, które niestety próbują wewnętrzne konflikty, wewnętrzne spory polityczne przekładać na arenę międzynarodową - stwierdziła. Jednak, jak dodała, "to jest wewnętrzny problem i PiS sobie z nim świetnie poradzi".
Źródło:x-news.pl
piątek, 13 stycznia 2017 10:24
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Ambasada w Wielkiej Brytanii wydaje ważny komunikat dotyczący polskich p…
Wielka Brytania planuje rewolucję w procesie kupna domów. Zmiany mają sk…
Brytyjski bank oferuje nawet 900 GBP za zmianę konta – czas jest ogranic…
HMRC zaczyna przejmować pieniądze z kont bankowych. Nowe działania fisku…
Trik za 1 GBP pozwala mieszkańcom Wielkiej Brytanii oszczędzić tysiące f…
Wielka Brytania zaostrza przepisy dla podróżnych z EU. Nawet 5000 GBP ka…
Wielka Brytania: młodzi pracownicy mają otrzymać 5000 GBP na pierwszy do…