Wiadomości
Ruszył marsz z Berlina do Aleppo. Organizatorką jest Polka
Z białymi flagami i pokojowymi hasłami wyruszył marsz z Berlina do Aleppo. Wśród uczestników jest wielu Polaków, ale są też obywatele innych krajów. Po drodze do maszerujących dołączać mają kolejni ochotnicy. Pochód ma zwrócić uwagę na problem ludności, która w ogarniętej wojną Syrii cały czas czeka na pomoc humanitarną. Inicjatorką akcji jest pani Anna - Polka, która swoimi przemyśleniami podzieliła się w sieci. Reakcja internautów była natychmiastowa.
Źódło:x-news.pl
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: 15-latek dźgnięty nożem w sklepie JD Sports w Londynie | Czytaj następny artykuł: Dzisiaj Boxing Day |
Gorące Tematy

W jakim wieku dziecko może zostać samo w domu w Wielkiej Brytanii? NSPCC…

Ryanair uruchomił nowe połączenia z Wielkiej Brytanii do Polski. Wystart…

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogą otrzymać dodatkowe 1200 GBP. HMRC wzyw…

Tragedia w Wielkiej Brytanii. 15-letni chłopiec zamordowany na ulicy w ś…

18-letni student śmiertelnie ugodzony nożem w Wielkiej Brytanii

W Anglii odmawia się mieszkań socjalnych osobom o najniższych dochodach.…

Sztorm Bram uderza w Wielką Brytanię. Obowiązują bursztynowe alerty i os…