Wiadomości
Paryż walczy z inwazją szczurów. Miasto zamyka parki i rozrzuca trutki

Paryż walczy z inwazją szczurów. Zarząd miasta systematycznie zamyka parki, żeby umieścić w nich trutki i uporać się z problemem. Powstał on z powodu dokarmiania ptaków i bezdomnych kotów. Z pozostawionych przez człowieka resztek korzystały głównie szczury.
Paryż walczy z inwazją szczurów. Zarząd miasta systematycznie zamyka parki, żeby umieścić w nich trutki i uporać się z problemem. Powstał on z powodu dokarmiania ptaków i bezdomnych kotów. Z pozostawionych przez człowieka resztek korzystały głównie szczury.Źródło:x-news.pl
Data utworzenia: piątek, 16 grudnia 2016 07:20
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Polacy zaatakowani przez nożownika w Wiedniu | Czytaj następny artykuł: 10-latkowie przesłuchiwani przez policję w sprawie gwałtów |
Gorące Tematy

Ryanair uruchamia dwa nowe połączenia z Wielkiej Brytanii

DWP wypłaca dodatek do 778 GBP miesięcznie, niezależnie od dochodów

HMRC przejmuje pieniądze z kont bankowych. Samo ostrzeżenie przyniosło 1…

Wielka Brytania wprowadza nowe przepisy. Nawet 500 GBP kary dla właścici…

Chaos na lotnisku. 150 pasażerów Ryanaira nie zdążyło na samolot do Wiel…

UK: Nadchodzi kolejna fala upałów. Termometry pokażą 32°C

Po zabójstwie Henry’ego Nowaka wybuchł spór między UK a USA. Padły ostre…