Wiadomości
To już dziś – Cyber Monday
Ledwie minął Black Friday weekend, a już dziś mamy Cyber Monday – czyli dzień wielkich promocji w sklepach online.
W ubiegłym roku mieszkańcy Wielkiej Brytanii wydali w sklepach online około £968m funtów. To nie jest jednak, aż tak dużo jak £ 1,1 mld, które zostało wydane w Black Friday - ale to nadal znacznie więcej niż £720m wydanych w Cyber poniedziałek w 2014 r.
Dodatkowo podczas robienia zakupów należy zachować czujność. Ekspert ds. bezpieczeństwa w sieci Dave Whitelegg zaleca ostrożność, bo hakerzy polują cały czas na nasze pieniądze, a często się zdarza, że kradzieże z kont dokonywane są dopiero kilka miesięcy po tym, jak w nielegalny sposób zdobyto do nich dane dostępu.
poniedziałek, 28 listopada 2016 06:35
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Pilne ostrzeżenie dla podróżnych udających się do Wielkiej Brytanii
Pilne ostrzeżenie dla kierowców z Wielkiej Brytanii – już niedługo nowe …
Policja ostrzega przed zamieszkami w Wielkiej Brytanii. Służby są już „n…
Tesco pilnie prosi o zwrot produktów z powodu ryzyka salmonelli
Birmingham szykuje wyjątkowe pożegnanie Ozzy’ego Osbourne’a – muzyczny h…
Pilne ostrzeżenie dla osób samozatrudnionych w Wielkiej Brytanii
Najlepsze atrakcje w Dorset. Plaże, klify, dinozaury i zamki w jednym z …