Wiadomości
18-latek ugodzony nożem przy wejściu do Bournville College
Policja rozpoczęła śledztwo po tym, jak przed jedną ze szkół w Birmingham nastolatek został ugodzony nożem.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj przed wejściem do znajdującego się na Longbridge Lane Bournville College. Funkcjonariuszy wezwano około godziny 14:50.
18-letni poszkodowany został zabrany do szpitala. Odniesione przez niego obrażenia nie zagrażają jego życiu. Policja na kilka godzin odgrodziła miejsce, gdzie zaatakowano ofiarę. W tym czasie prowadziła tam czynności śledcze.
Funkcjonariusze uczestniczący w dochodzeniu apelują o informacje do każdego, kto ma jakąkolwiek wiedzę na temat tego, co się stało lub był świadkiem napaści.
czwartek, 06 października 2016 06:30
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
DWP wypłaca dodatek 811 GBP miesięcznie, niezależnie od dochodów
Zmiana czasu na zimowy w Wielkiej Brytanii. Kiedy przestawiamy zegarki w…
Cięcia benefitów w Wielkiej Brytanii. Ucierpi ponad milion dzieci z prac…
Mieszkańcy Wielkiej Brytanii wezwani do przygotowania zestawów przetrwan…
Bank Anglii podejmie trudną decyzję. Wpłynie na finanse milionów mieszka…
Wielka Brytania. Kolejne samoloty deportacyjne odleciały puste – rządowy…
Przestoje w Jaguar Land Rover. Pracownicy zmuszeni do składania wniosków…