Wiadomości
Rozpoczęła się budowa muru oddzielającego "Dżunglę" od autostrady w Calais

Rozpoczęła się budowa muru oddzielającego tzw. dżunglę w Calais, w której przebywa ok. 10 tys. migrantów, od autostrady prowadzącej w kierunku kanału La Manche.
Rozpoczęła się budowa muru oddzielającego tzw. dżunglę w Calais, w której przebywa ok. 10 tys. migrantów, od autostrady prowadzącej w kierunku kanału La Manche.Planowany mur ma mieć wysokość czterech metrów i zostanie wybudowany po obu stronach autostrady na odcinku kilometra. Konstrukcja zostanie wykonana z gładkiego betonu, a po jej wewnętrznych stronach zasadzona zostanie roślinność, która w kolejnych latach będzie przesłaniała coraz większe części muru.
W Calais powstanie mur mający powstrzymać imigrantów chcących nielegalnie wjechać do UK
Źródło:x-news
Data utworzenia: środa, 21 września 2016 14:02
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Wielka Brytania oferuje 9000 GBP dopłaty na urządzenie obniżające rachun…

„Nie ma takiego kraju”. Polska rodzina nie wpuszczona do samolotu w UK. …

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla uchodźców. Będą musieli zwr…

Wielką Brytanię czeka 10-dniowa fala upałów z temperaturami osiągającymi…

Wielka Brytania: Council Tax i Stamp Duty do likwidacji? Nowy podatek od…

Wielka Brytania: miliony domów muszą zrobić to pilnie. Inaczej zapłacą w…

Brytyjski bank zniknie z ulic po 173 latach. Lloyds wygasza znaną markę