Wiadomości
Bartosz Kapustka zagra w Leicester City
£7.5m euro taką kwotę mistrz Anglii Leicester City zapłacił za transfer Bartosza Kapustki – pisze Skysports.
£7.5m euro taką kwotę mistrz Anglii Leicester City zapłacił za transfer Bartosza Kapustki – pisze Skysports.19-letni pomocnik Cracovii błysnął na Euro 2016, kiedy to najpierw fantastycznie zastąpił Kamila Grosickiego w meczu z Irlandią Północną, a później był pierwszym zmiennikiem trenera Nawałki.
Kapustka w Cracovii grał od 2012 roku, najpierw w juniorach, potem od 2013 r. w drużynie seniorskiej. Rozegrał tam 60 meczów i zdobył 8 bramek, z czego 6 w Ekstraklasie i 2 w Pucharze Polski. Wcześniej był zawodnikiem Hutnika Kraków i Tarnovii Tarnów.
W reprezentacji Polski Bartosz Kapustka debiutował 7 września 2015 roku w meczu z Gibraltarem, kiedy to zdobył jedną z ośmiu bramek dla polskiej drużyny.
Bartosz na swoim profilu na Facebooku napisał już, że jest w podróży do Leicester. Trzymamy kciuki za naszego rodaka.
wtorek, 02 sierpnia 2016 11:16
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Tysiące mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają 500 GBP dodatku bezpośre…
Wielka Brytania zaostrza kontrole benefitów. DWP może przeszukiwać domy …
Rachunki za energię w Wielkiej Brytanii znów rosną od stycznia: Ofgem po…
Miliony kierowców w Wielkiej Brytanii zmagają się z rosnącymi kosztami n…
Dodatek 25 GBP z powodu mrozów wpłynie na konta bankowe tysięcy rodzin w…
Wielka Brytania zmienia terminy wypłat Universal Credit i innych świadcz…
Najtańsza taryfa energetyczna w Wielkiej Brytanii. Dostawca oferuje doda…






