Wiadomości
Dożywocie dla mężczyzny za zabicie Polki z Leeds
24-letni Lewis Pierre usłyszał wyrok dożywotniego więzienia za zabicie 21-letniej Darii Pionko. Na warunkowe zwolnienie będzie mógł się ubiegać po odbyciu 22 lat.

Do zabójstwa doszło w zeszłym roku, trzy dni przed Bożym Narodzeniem. Zwłoki leżały w dzielnicy czerwonych latarni w pobliżu centrum Leeds. Daria Pionko pracowała tam, jako prostytutka.

Polka zmarła zaledwie 30 minut po tym, jak otrzymała wiele obrażeń twarzy, głowy, szyi i ciała. Skazany bił ją i kopał roboczymi butami. Po brutalnym ataku, Pierre ukradł jej pieniądze, za które kupił kebaba na wynos, papierosy i marihuanę.
Pierre był już wcześniej karany za pobicie swojej partnerki i za udział w rabunku.
środa, 06 lipca 2016 11:34
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
DWP rozpoczyna kontrole kont bankowych – co oznacza to dla mieszkańców W…
Pilne ostrzeżenie dla podróżnych udających się do Wielkiej Brytanii
Pilne ostrzeżenie dla kierowców z Wielkiej Brytanii – już niedługo nowe …
Primark wprowadza ogromne zmiany we wszystkich sklepach w Wielkiej Bryta…
Wielka Brytania wprowadza nowe taryfy energetyczne – gospodarstwa domowe…
HMRC wydaje pilne ostrzeżenie dla milionów mieszkańców Wielkiej Brytanii
Pilne ostrzeżenie dla podróżnych z Wielkiej Brytanii — duże korki przy p…