Wiadomości
Dwóch uczniów postrzelonych w pobliżu szkoły w Bordesley Green
Dwóch byłych uczniów Waverley School w Bordesley Green w Birmingham zostało postrzelonych pistoletem śrutowym.

Dwóch byłych uczniów Waverley School w Bordesley Green w Birmingham zostało postrzelonych pistoletem śrutowym.
Poszkodowani zostali zaatakowani wczoraj, około godziny 10:30. West Midlands Police podała, że zdarzenie miało miejsce na terenie szkoły i wzięli w nim udział jej uczniowie. Jednak w oświadczeniu wydanym przez władze placówki czytamy, że incydent rozpoczął się poza bramami Waverley School i uczestniczyły w nim osoby, które już do niej nie uczęszczają. Poinformowano też, że jeden z pracowników załagodził sytuację, a następnie zadzwonił po policję.
Dwóch uczniów jedenastej klasy zostało niegroźnie rannych. Pierwszy z nich miał opuchniętą głowę, a drugi obrażenia dłoni. Krótko po incydencie obaj opuścili szkołę i odmówili udzielenia im pomocy medycznej. Policja wszczęła śledztwo, by ustalić okoliczności zdarzenia, ale uważa, że był to jednorazowy przypadek, a jego uczestnicy znają się nawzajem. Zapewniają też rodziców, że traktują tę sprawę poważnie.
Funkcjonariusze aresztowali już podejrzanego o napaść i zniszczenie mienia.
piątek, 24 czerwca 2016 05:34
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla osób z Settled Status. Nowe…
HMRC wprowadza ogromne zmiany w płatnościach. Nowe przepisy w Wielkiej B…
Nowe dane pokazują brutalną prawdę. Przeciętny mieszkaniec Wielkiej Bryt…
Rzadka moneta 50p sprzedana za prawie 250 GBP. Kolekcjoner zapłacił 495 …
Ceny zakupów w Wielkiej Brytanii mogą być nawet dwukrotnie wyższe przez …
Ambasada RP wydaje pilne ostrzeżenie dla Polaków w Wielkiej Brytanii
W Wielkiej Brytanii spadnie śnieg. Meteorolodzy przewidują nawet 10 cm b…