Wiadomości
Euro 2016: Polska-Ukraina 1:0
Na trybunach stadionu w Marsylii zasiadło ok. 35 tys. kibiców z Polski. Ukraińców było znacznie mniej - poniżej 10 tysięcy. 54. minucie Milik zagrał prostopadle do Błaszczykowskiego, ten zszedł do środka i potężnie kopnął lewą nogą w dalszy, górny róg. GOL! Mamy to! Jakub Błaszczykowski wszedł do gry po przerwie i strzelił zwycięskiego gola.
W walce o najlepszą ósemkę turnieju podopieczni Adama Nawałki w sobotę o godz. 15:00 zmierzą się ze Szwajcarią.
Data utworzenia: wtorek, 21 czerwca 2016 19:07
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Angielscy kibice znieważyli polską flagę | Czytaj następny artykuł: „F*** the UK” – zamieszki w porcie w Calais, imigranci próbowali wedrzeć się na promy |
Gorące Tematy

Wielka Brytania wprowadza nowe zasady. 20 pensów za każdą butelkę i pusz…

Brytyjski bank wypłaci 100 GBP milionom klientów. Pierwsze przelewy traf…

Wielka Brytania: coraz więcej osób wyjeżdża z kraju. Powód zaskakuje

Wielka Brytania zamyka lotnisko po 90 latach. Wszystkie loty anulowane

Nawet 6 godzin w kolejce na lotnisku. Ostrzeżenie dla podróżnych z Wielk…

Ryanair wydaje ostrzeżenie dla podróżnych lecących z lub do Wielkiej Bry…

Wielka Brytania może wypłacić młodym 12 548 GBP z przyszłej emerytury