Wiadomości
Mężczyzna ugodzony nożem podczas bójki w Aston

Wczoraj podczas bójki, która wybuchła na ulicy w Aston, mężczyzna został kilkakrotnie ugodzony nożem w ramię.
Wczoraj podczas bójki, która wybuchła na ulicy w Aston, mężczyzna został kilkakrotnie ugodzony nożem w ramię.Policja otrzymała wezwanie o bijatyce przy Mansfield Road w Aston tuż po godzinie 14:00. Na miejscu znaleziono mężczyznę z rannymi kłutymi, ofiara został przewieziona do szpitala, jego stan jest poważny.
Teren został odgrodzony, a policja przesłuchiwała świadków oraz zbierała dowody. Policja skonfiskowała również samochód, który ma zostać sprawdzony przez specjalistów.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia, proszony jest o kontakt z Policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
Data utworzenia: sobota, 28 maja 2016 09:15
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Od października 2015 roku najwięcej uchodźców osiedlono w Coventry | Czytaj następny artykuł: Co nowego w Cannon Hill Park? |
Gorące Tematy

Wielka Brytania podnosi wiek emerytalny. Kto musi czekać dłużej i ile wy…

Wielka Brytania ogłasza zmiany w bank holiday na 2026 rok. Pojawił się d…

Szef Ryanair do Brytyjczyków: Głosowaliście za Brexitem – to teraz stójc…

Wielka Brytania szykuje się na uderzenie sztormu Dave. Wydano poważne os…

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii wezwani do przygotowania latarek i baterii …

Wielka Brytania: zaczęły się odwołania lotów. Linie reagują na rosnące k…

Wielka Brytania wprowadza duże zmiany w zwolnieniach lekarskich