Wiadomości
Alarm bombowy w dwóch szkołach w Weoley Castle
Setki dzieci uczęszczających do dwóch szkół w Weoley Castle zostało odesłanych dziś do domów, bo placówki otrzymały informację o podłożonej bombie.
Setki dzieci uczęszczających do dwóch szkół w Weoley Castle zostało odesłanych dziś do domów, bo placówki otrzymały informację o podłożonej bombie.Informacja o ładunku została nagrana na automatyczną sekretarkę w Princethorpe Junior School. O sprawie powiadomiono policję i postanowiono o zamknięciu Princethorpe Junior i Princethorpe Infant and Nursery School - informuje Birmingham Mail.
Przedstawiciele szkół tłumaczą, że nie była to łatwa decyzja i przepraszają za wszystkie związane z zamknięciem niedogodności, ale bezpieczeństwo dzieci i nauczycieli to priorytet. Placówki współpracują z funkcjonariuszami prowadzącymi dochodzenie wyjaśniające okoliczności zdarzenia. W dniu jutrzejszym uczniowie powinni normalnie wrócić na zajęcia.
wtorek, 17 maja 2016 12:22
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Mieszkasz w Wielkiej Brytanii? Polska oferuje nawet 2 377 600 zł dla pow…
Wielka Brytania: miliony gospodarstw domowych otrzymają 150 GBP na rachu…
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany w paszportach. Wejdą w życie od…
Wielka Brytania szykuje podwyżkę podatków: ile stracą pracownicy po jesi…
DWP ogłasza listopadowe terminy wypłat świadczeń i dodatków w Wielkiej …
Ryanair wprowadza ogromne zmiany dla podróżnych. Nowe zasady już od list…
Wielka Brytania: HMRC wstrzymało benefity dla 23,5 tys. rodzin przez błę…






