Wiadomości
Pożar w Handsworth
Dziś po południu w pubie „Beehive” przy Soho Hill w Handsworth wybuchł pożar. Walczy z nim około 25 strażaków.West Midlands Fire Service zgłoszenie o pożarze otrzymało o godzinie 12:30. Płonący budynek znajduje się w pobliżu, Soho Road, Soho Avenue, i obok King Edward VI Handsworth School. Na czas gaszenia ognia policja zamknęła A41 Soho Hill.
Kierowcy otrzymali ostrzeżenie, aby omijać ta okolice. Autobusy kursujące pomiędzy Birmingham a West Bromwich został przekierowane na inną trasę. Lokalnym mieszkańcom powiedziano, aby nie otwierali okien i drzwi domów.
Data utworzenia: czwartek, 21 kwietnia 2016 16:43
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Prince nie żyje! | Czytaj następny artykuł: Nastolatek ugodzony nożem w centrum Birmingham |
Gorące Tematy

Najtańszy supermarket w Wielkiej Brytanii. Różnica w koszyku sięga ponad…

Ta moneta 50p może być warta nawet 80 GBP. Sprawdź czy masz ją w portfe…

Tragedia w Wolverhampton. Mężczyzna śmiertelnie ugodzony nożem na parkin…

Niektóre szkoły w UK zmieniają jutro godziny otwarcia. Rodzice muszą spr…

DWP potwierdza wypłaty do 300 GBP. Pieniądze trafią na konta bankowe w W…

Wielka Brytania: DWP zlikwidował dwa świadczenia. Prawie dwa miliony osó…

Trzecia fala upałów w Wielkiej Brytanii. Tym razem problemem będzie nie …