Wiadomości
Dożywocie dla Polaka, który zabił swoją partnerkę

Sąd w Wolverhampton, skazał dzisiaj Cezarego Sobiewskiego na dożywocie za zamordowanie swojej partnerki, Barbary Baranieckiej. Mężczyzna będzie musiał odbyć, co najmniej 20 lat kary, zanim otrzyma możliwość ubiegania się o warunkowe zwolnienie.
Sąd w Wolverhampton, skazał dzisiaj Cezarego Sobiewskiego na dożywocie za zamordowanie swojej partnerki, Barbary Baranieckiej. Mężczyzna będzie musiał odbyć, co najmniej 20 lat kary, zanim otrzyma możliwość ubiegania się o warunkowe zwolnienie.Do zabójstwa doszło 12 listopada 2015 roku, w domu przy Standbridge Way w Tipton. 43-letnia Barbara została wielokrotnie pchnięta nożem, podczas kłótni, jaka wybuchła pomiędzy parą. Kobieta już wcześniej skarżyła się swoim znajomym, że jej partner nadużywa alkoholu, dlatego chciała od niego odejść. Owego dnia pomiędzy obojgiem doszło do kłótni i walki, na co wskazywały zniszczone drzwi sypialni i łazienki. Na ciele kobiety znaleziono 13 ran kłutych nożem oraz 40 zranień na ramionach i dłoniach.
Ciało matki znalazł jej 25-letnia córka, która wróciła z pracy i zaalarmowała policje. Kobieta osierociła również drugą, 13-ltnią córkę.
Data utworzenia: wtorek, 19 kwietnia 2016 15:00
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Trwają poszukiwania kobiety, która próbowała uprowadzić dziecko | Czytaj następny artykuł: Opary chemiczne w McDonaldzie w Stafford – dwie osoby trafiły do szpitala |
Gorące Tematy

Wielka Brytania rozda darmowe domowe baterie. Rachunki za prąd mogą spaś…

easyJet uruchamia trzy nowe trasy z Wielkiej Brytanii

Najbiedniejsze miasta w Anglii. Birmingham awansowało na 2. miejsce

15-latek postrzelony w parku w Birmingham. Policja zwiększa liczbę patro…

Szef Ryanaira ostrzega pasażerów. Samolot odleci, nawet jeśli utkniesz w…

Nowy premier Wielkiej Brytanii zapowiada pierwsze ulgi. Tańszy prąd i po…

Miliony osób w Wielkiej Brytanii zapłacą wyższy podatek. Sześć legalnych…