Wiadomości
Dwóch mieszkańców Walsall oskarżonych o wspieranie terroryzmu
Pierwszym z nich jest 26-letni księgowy z Earl Street Maruf Uddin, a drugim 27-letni pracownik magazynowy z Buckle Close Mohammed Atiqur Khan. Mężczyźni zostali aresztowani w styczniu, a wczoraj stanęli przed Westminster Magistrates Court i usłyszeli identyczne zarzuty organizowania funduszy lub nieruchomości na cele terroryzmu.
Żaden z oskarżonych nie przyznał się do winy. Sąd wypuścił ich za kaucją. 1 kwietnia Uddin i Khan muszą się stawić przed Old Bailey.
W ramach tego samego śledztwa aresztowano też dwóch innych mężczyzn, którzy zgodnie z decyzją sądu pozostają w areszcie.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Nauczyciele z regionu wywalczyli ponad £1 mln w odszkodowaniach | Czytaj następny artykuł: Była reprezentantka Anglii próbowała zabić działacza UK Athletics |
Gorące Tematy

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla Polaków z Settled Status. N…

Funt gwałtownie traci na wartości. Nowe dane z Wielkiej Brytanii zaskocz…

Ryanair wprowadza ważną zmianę na wszystkich lotach. Dwa przedmioty pole…

Benefity zamiast pracy. W Wielkiej Brytanii 10 mln osób zgłasza niepełno…

Wielka Brytania planuje pobierać podatek, zanim jeszcze zarobisz. Ogromn…

DWP potwierdza podwyżki benefitów w Wielkiej Brytanii. Nowe stawki dla m…

Dodatkowe pieniądze dla mieszkańców Wielkiej Brytanii. Wypłaty od £10 do…